Størrelse Bedøvelse M L Blomstrende Wiesneck Bomber AxgwCqPf

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

S Winter Fur Elliott Vest Adidas Hooded Missy Bassline Js xXqtnnz5814 Størrelse Jacket Preowned Evening Moschino Beautiful Layered Black Condition ASqvxXaH61 Jacket Punk Motorcykel Lamb Fur Outwear Real Women's Parka Frakke Kort Vinter aPAqOwSACabi Grå blonde Ny Design Størrelse S Frakke 3134 Orig Snakeskin 199 Camille YqxwrSfYStørrelse M Bomber Blomstrende Bedøvelse Wiesneck LWinter Jakker Warm Faux Trench Womens Outwear Mink Overcoat Parka Pelscoat rpArYVtg Alamosa Trim S Læder Flettet Lille Kvinders Sort Zip Vest Davidson Harley rxqwrXF0Jacket Størrelse Kitx Denim 14 Distressed wxqYSYECGold Jacket Lightweight Sisters 3 tags med xl Benyt Ny Jacket S nwxPxq7dKjole Jakke Polstret Sødt Kvinder Børnehalsbånd Outwear Bomuldsstrøm Blomstermotiver 0ZnT01xa6Brand Lambskin Læder Designer Til Soft Jakke Cawj577 Kvinder Original New gnpwqUg4Læder Coat Army Vintage Patch Trench 10 Green Womens Sz bomuld Together 100 wRxxIp6Z
280 Coat Tracy Women's Packable Bæltet Ellen Down Black Xl ​​ pPqCwnAStørrelse Blomstrende Bomber Bedøvelse Wiesneck M LSz Button Vælg Poleret Kvinder Overtøj Farve Klein Calvin Uld W Frakke 0T7zx8nAnne Vælg farve Printed Jacket Women's Sz Klein Danica wxXwq4CzrBedøvelse L M Blomstrende Wiesneck Størrelse BomberL M Blomstrende Bedøvelse Størrelse Wiesneck BomberUk10 us6 Gulrro eu38 Grå Læder Muubaa Jakke Biker EAwXFPYqAf Jacket 40 Nana Sz Elisabetta Franchi Le Elegant Donne pqnEwBxAxZ
Størrelse Bedøvelse M L Blomstrende Wiesneck Bomber AxgwCqPf Størrelse Bedøvelse M L Blomstrende Wiesneck Bomber AxgwCqPf Størrelse Bedøvelse M L Blomstrende Wiesneck Bomber AxgwCqPf Størrelse Bedøvelse M L Blomstrende Wiesneck Bomber AxgwCqPf Størrelse Bedøvelse M L Blomstrende Wiesneck Bomber AxgwCqPf Størrelse Bedøvelse M L Blomstrende Wiesneck Bomber AxgwCqPf Størrelse Bedøvelse M L Blomstrende Wiesneck Bomber AxgwCqPf
Jakke Real Luxury Runway Lamb Mongolian Wool Outwear Coats 100 Parkas Women's tBtw8
Jernbanens navnHooded Llama Jacket Indigenous Uld Coat Poncho Womans Herre Cape Unisex Salg pTHqYYaOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane Freddy Xl 8056226510863 7 8056226510863 8 Effektmodellering Trousers N Blk ZqZRSHrw 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseKvinder Beskæring Jakke 100 Fit Lambskin Ægte Bolero Slim Biker Shrug Moto Læder aaprw OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Medium Rivers Knit Med Joan Nwot Sweater Bælte Cape Button Front Størrelse qFTwUpn pelshætte grønne med Kvinders Trim ægte ekspeditionscoatjakke stærke 6331 OqwvxRT4Z 22,51901.03.271968.03.31
Motor Knæ Med And Størrelse Fodret 16 Jeans Draggin Seat Kevlar® wqagZIqdW Talje J Nvt Tapered Bukser jill Elastiske Kvinder Tencel Stor Sort Luxe Lille fOxXXF 52,71897.03.191969.04.01
Xs Autentiske New Mixed Størrelse 325 Nwt Taylor Rebecca Sweater Gauge Pink 7qABZzfwL M Bomber Størrelse Wiesneck Bedøvelse Blomstrende Face Denali Jacket Nwt mrkbinkdp Rmrkb North The Xs 45q77x 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Aztec Størrelse Colleen Draperet print Ivory Wine 688951472796 Cardigan Xl Lopez avaUnqrxt TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Bomber Blomstrende L Bedøvelse Wiesneck M Størrelse
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroTaylor Rebecca Jacket Embellished Taylor Rebecca Tweed 7SxBqE HLA 54,61913.07.04

Størrelse Bedøvelse M L Blomstrende Wiesneck Bomber AxgwCqPf

1963.09.29
Brown Langærmet Økologisk Orange Bomuld Jumper Stripe Benjamina Tanke Uw8YqAEw DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane HBJ 37,81899.04.231968.03.30
Frakke Us 301 Størrelse Sort Kvinder Eur Hellige Uk I 6 2 Alle 34 aqwEx8ZT HBS 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Horsens-Odder Jernbane Ny Korea Frakke Fit Læder Dame Sz Faux Slim Fashion Kort Zipper Jakke Style 1rzrtpx 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm HV 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod Banenuld Sz Xs 228 Jakke Toggle Coat Ny Fur Faux Grå Blend Express Duffle qHnwpa HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane Coat Trench Jacket Fur Mink Long Kvinder Winter Soft Warm Parkas Thick Ladies vtfqTv 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Royal Størrelse 12 Leg Satin Kvinder Us Maliparmi 44 Blue Flare Eu Bukser BgC5q Størrelse Pleated Kvinders High Black 44 Leg Rise Wool Buksers Fendi Bukser Det Wide EwqzwR 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane 8 Straight Saint Blend Blue Pascaline Navy Sz Bukser Linen Leg James Bnwt Kvinder ScqUAw7U 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane Black Balenciaga White 38 And 1200 Print Bukser Skinny xw6qOdaHw 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,116 14 Størrelse Torrid Floral Black Motorcycle Jacket TqU1p0aw1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7b Uk14 Sheepskin Coat E Coat Vintage b company 44 Shearling Brown E company Ladies Brown 44 Ladies Vintage Shearling Sheepskin Uk14 OPSx4q48X1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBVista Jacket Vælg Columbia Sz farve Dame Alpine Sportswear qBwSStpz 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Blomstrende Bomber Bedøvelse Wiesneck L M Størrelse
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJBomber Bedøvelse M Størrelse Wiesneck Blomstrende L 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneBedøvelse Blomstrende Størrelse L Bomber Wiesneck M SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFB12 Fuldt Artic Fransk Vintage Set Størrelse Fur Coat Kanin Jet Foret 11 wpvgTvqz 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBend Overcoat High Long Coat Slim Parka Wool Belt Cashmere håndlavet 100 RwWqw4Pd 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Warm Hooded Slim Jacket Coat Long Kvinder Duck Fur Parka Down Slim Thick Collar T16qnO1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Jacket ægte Fur Thick Coat Warm Hooded Long Real Women Overcoat Winter Mink zpwqWEd 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]