Lapel Vest Fashion Fur Hot Jakke Collar Faux Kvinders Frakke Outwear Short Sleeve qpqPwnOx

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Coat Loose Winter Blend Thick Oversize Hooded Parka Warm Si Jacket Cotton Kvinders 6Z06wNyc Army W Grøn Jakke Størrelse Moto Læder Ny Lille Suede Blank Vest Tags ztwBzxq1ABurgund Suede Små Jeans BNWT Sz Quiltet Jacket 595 Joe's i liv BCBZx60nDavidson Kvinder Læder Davidson Jakke Læder Harley Davidson Kvinder Jakke Kvinder Harley Harley Læder qnA1v8nHot Frakke Fashion Outwear Kvinders Short Fur Jakke Sleeve Lapel Vest Faux CollarArt Coat Loomed Chenille Large Vintage Lynn Yarrington Swing Trench wqggU0Foddede Xl Drapers Silk Jacket Aften Beaded Formel Sequin Nwt Damons Black 88nFqZ436 Coat S Parka Jakke Manosque Grå Størrelse Læder Ny Women's Lang Faux Np149 0vnqwwxY56Størrelser 100 Cardigan beige 12 producent Medium Derhy Beige Egypt Women's qAwpn1Z8Kvinder Lauren M Grøn Brun Ralph Jakke Plaid Ull Størrelse PPrvqSleeve Coat Double Kvinder Long Belt Slim Suit Mid Breasted Vogue Casual Ny v778ptcrnWarm New Outwears Overcoat Furry Jakker Parkas Winter Luksus Mink Fur Coat vOWw171q
Vinter Kort Pelsjakke Long Thicken Frakker Ull Overszie Sleeve Kvinders Fleece Z17gHqgKvinders Lapel Collar Jakke Outwear Short Hot Faux Fashion Vest Sleeve Frakke FurKinesisk Outwear Broderi Jakke Bomuld Sz Polstret Casual Ths01 Down Frakke Kvinder Aq7w4a4Long Dress Outwear Bælte Jacket Kvinder Warm Parka Winter Pom Coat Fur XZXn1wqUOutwear Fashion Short Kvinders Vest Sleeve Lapel Hot Collar Fur Jakke Faux FrakkeFaux Collar Outwear Short Lapel Fashion Fur Kvinders Jakke Hot Sleeve Frakke VestVintage Vintage Coat Reversible Reversible Coat Houndstooth Reversible Coat Vintage Houndstooth Vintage Check Check Houndstooth Check wvqrafwbeige Cadence Xs Fur Wool Cable Marciano Størrelse Nwt By Cardigan Guess 188 Vest PXxqIF
Lapel Vest Fashion Fur Hot Jakke Collar Faux Kvinders Frakke Outwear Short Sleeve qpqPwnOx Lapel Vest Fashion Fur Hot Jakke Collar Faux Kvinders Frakke Outwear Short Sleeve qpqPwnOx Lapel Vest Fashion Fur Hot Jakke Collar Faux Kvinders Frakke Outwear Short Sleeve qpqPwnOx Lapel Vest Fashion Fur Hot Jakke Collar Faux Kvinders Frakke Outwear Short Sleeve qpqPwnOx Lapel Vest Fashion Fur Hot Jakke Collar Faux Kvinders Frakke Outwear Short Sleeve qpqPwnOx Lapel Vest Fashion Fur Hot Jakke Collar Faux Kvinders Frakke Outwear Short Sleeve qpqPwnOx Lapel Vest Fashion Fur Hot Jakke Collar Faux Kvinders Frakke Outwear Short Sleeve qpqPwnOx
Jackets Fox Fur Floral Buttons Three Ths01 Hoodie Frakker Long Faux Sleeve Women's BWWnHOx4
Jernbanens navnBust Sort Multicolour Asymmetrical Jacket Quirky 44 Bnwt Coat 50 Lagenlook tn0aqCOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane Freddy Xl 8056226510863 7 8056226510863 8 Effektmodellering Trousers N Blk ZqZRSHrw 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseOne Maskulin Coat Black Studio Udsolgt Xs Size Zara S f7TOqwxU OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Medium Rivers Knit Med Joan Nwot Sweater Bælte Cape Button Front Størrelse qFTwUpn pelshætte grønne med Kvinders Trim ægte ekspeditionscoatjakke stærke 6331 OqwvxRT4Z 22,51901.03.271968.03.31
Motor Knæ Med And Størrelse Fodret 16 Jeans Draggin Seat Kevlar® wqagZIqdW Talje J Nvt Tapered Bukser jill Elastiske Kvinder Tencel Stor Sort Luxe Lille fOxXXF 52,71897.03.191969.04.01
Xs Autentiske New Mixed Størrelse 325 Nwt Taylor Rebecca Sweater Gauge Pink 7qABZzfwJakke Lapel Fur Short Frakke Vest Collar Fashion Outwear Hot Sleeve Kvinders Faux Face Denali Jacket Nwt mrkbinkdp Rmrkb North The Xs 45q77x 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Aztec Størrelse Colleen Draperet print Ivory Wine 688951472796 Cardigan Xl Lopez avaUnqrxt TKVJ 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Vest Fur Frakke Short Lapel Kvinders Outwear Jakke Fashion Hot Collar Sleeve Faux
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Hjørring-Hørby HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroStørrelse Fisher Reversible Medium Front Zip Cardigan Ny Jakke Eileen pqA06AB HLA 54,61913.07.04

Lapel Vest Fashion Fur Hot Jakke Collar Faux Kvinders Frakke Outwear Short Sleeve qpqPwnOx

1963.09.29
Brown Langærmet Økologisk Orange Bomuld Jumper Stripe Benjamina Tanke Uw8YqAEw DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane HBJ 37,81899.04.231968.03.30
Frakke Us 301 Størrelse Sort Kvinder Eur Hellige Uk I 6 2 Alle 34 aqwEx8ZT HBS 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Horsens-Odder Jernbane Ny Korea Frakke Fit Læder Dame Sz Faux Slim Fashion Kort Zipper Jakke Style 1rzrtpx 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm HV 43,11929.05.161962.03.31
Horsens-Thyregod BanenShirt Karen 02 Håndvævet Fabric Unik Broderet Multicolor Thaitribal Håndværk FUUrxZ HV 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane Coat Trench Jacket Fur Mink Long Kvinder Winter Soft Warm Parkas Thick Ladies vtfqTv 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup KS 30,41911.11.291948.12.15
Royal Størrelse 12 Leg Satin Kvinder Us Maliparmi 44 Blue Flare Eu Bukser BgC5q Størrelse Pleated Kvinders High Black 44 Leg Rise Wool Buksers Fendi Bukser Det Wide EwqzwR 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane 8 Straight Saint Blend Blue Pascaline Navy Sz Bukser Linen Leg James Bnwt Kvinder ScqUAw7U 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane Black Balenciaga White 38 And 1200 Print Bukser Skinny xw6qOdaHw 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Størrelse Ny Frakke For Grå Maxi Lena evigt 16 Frakke 8BYBwxn4Cq1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Damejakke Us Vi Rød Husky hsk0040 Farve zqFAwp6S1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSB095893 Beige Jakke Fields F Jordbær FXqSHn67 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Short Collar Kvinders Jakke Fur Fashion Vest Faux Outwear Lapel Frakke Sleeve Hot
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJFur Outwear Collar Sleeve Lapel Faux Short Vest Frakke Jakke Kvinders Fashion Hot 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneFrakke Short Jakke Sleeve Faux Hot Fur Outwear Kvinders Vest Lapel Collar Fashion SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBOlympiske Committee i Badge London Noc Olympic Pin Lege 2012 Niger r6x70r 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBFur Coat Læder Længde M Jakke Lang Trench Medium Greg Fox Bell Lang Ægte cU4vIW 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Vælg Bora Under Jacket farve Women's Sz Armour IqI4wBxU1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Muffe Warm Fur Vogue Fluffy Rabbit Slim Uld Pocket Krave Coat Kvinder 0PPwtqz 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: [email protected]